>> Site Haritası <<

  Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

* Görüntülü Kapı Telefonu Sistemleri

* Hırsız Alarm Sistemleri

* CCTV Kamera Sistemleri

* Yangın Alarm Sistemleri

* Keşif & Projelendirme

* Teknik Destek HizmetleriBAYİMİZ OLUN...ALARM GÖZLEM MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 


 


>> Hırsız Alarmları <<

>> Kamera Sistemleri <<

>> Yangın Alarmları <<

>> Kapı Telefonları <<

>> Bize Ulaşın <<

 

 

 

Biz geleceğinizin güvenliğini düşündük.. Ya siz ?<<< FOTOĞRAFLAR HAAP MEDIA LTD.
Lisans Açıklamaları

GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONU AKSESUARLARIDP-4VR/D / DP-4VR/K


Apartman tipi görüntüsüz diafon sistemi daire ve kapıcı telefonu , DPV-4PN/R monitörlerle uyumludur , Çalışma voltajı DC 15V.

DP-4VH


Görüntüsüz daifon sistemi telefonu, Paralel telefon,Villa tipi görüntülü kapı telefonlarının tümü ile uyumlu çalışır,Ekstra güç kaynağı gerektirmez

VM-64P


Görüntülü kapı telefonu aksesuarı,Hafıza modülü,Son 64 ziyaretçinin görüntüsünü ve ziyaret saatini kaydeder,DPV-4HP ve DPV-4PN modelleri ile kullanılır.

US-12 (2 GİRİŞLİ)


Görüntülü kapı telefonu kamera seçicisi,Villa ve apartman tipi sistemlerde kameraları seçmek için kullanılır, 2 kamera girişli, Sistemde hangi kameradan tetikleme gelirse o kameranın görüntüsünü ekrana getirir, İstenildiğinde sadece o kapının otomatiğini açar, Çalışma voltajı 12V DC.

 UV-14VD


Görüntülü kapı telefonu dağıtıcısı 1 giriş - 4 çıkış video distribütör, Her video çıkışı için ayrı ayrı ayarlanabilir kazanç ayarı.

UA-2410


Apartman tipi dijital renkli sistem güç kaynağı Metal gövde, Hava sirkülasyonu sağlayan özel tasarım, Kolay bağlantı için klemens ile bağlantı portu, Çalışma voltajı DC 24V-28V.

 UT-120


Dijital renkli apartman tipi sistem dağıtım terminali 2 giriş, 2 çıkış, Her iki daire için bir adet kullanılır, Analog çıkışları dijitale çevirir, Her daire için adres yaratıp kod çözüxü özelliği bulunur, Ekstra enerji gerektirmez.

 

Hırsız Alarm Sistemleri


Görüntülü Kapı TelefonlarıCCTV Kamera Sistemleri


Yangın Alarm Sistemleri 


DAHA FAZLASI İÇİN..

www.globalguvenlik.com.tr

www.globalkontrol.com

www.hirsizalarmi.com

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.paradox-tr.com


www.kartligecis.com

 

 

 

 


 


© 2001-2015 Global Güvenlik Sistemleri - Her hakkı saklıdır.

 

Global Güvenlik Sistemleri, Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Okmeydanı, Şişli - İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr

 

UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.