>> Site Haritası <<

  Güvenlik sistemleri fiyatları ve ürün uyumluluğu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Tel. : 0212 320 78 80

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

* Görüntülü Kapı Telefonu Sistemleri

* Hırsız Alarm Sistemleri

* CCTV Kamera Sistemleri

* Yangın Alarm Sistemleri

* Keşif & Projelendirme

* Teknik Destek HizmetleriBAYİMİZ OLUN...ALARM GÖZLEM MERKEZİ

 

>> Hırsız Alarmları <<

>> Kamera Sistemleri <<

>> Yangın Alarmları <<

>> Kapı Telefonları <<

>> Bize Ulaşın <<

 

 

 

Biz geleceğinizin güvenliğini düşündük.. Ya siz ?<<< FOTOĞRAFLAR HAAP MEDIA LTD.
Lisans Açıklamaları

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ UZAKTAN KUMANDALARREM1


4 Uzaktan kumanda,6 hareket atayabilme,4 butonlu,Tek veya çift butonla hareket tanımlanabilir,Su geçirmez tasarım,3V Lityum pil ile çalışır.

REM2


Magellan ana konsol ile haberleşmeli arka ışıklı uzaktan kumanda,2 yollu haberleşme sistem durumunu görüntülü ve sesli bildirme,Herhangi bir zamanda sistem durumunu ‘status’ tuşuna basarak öğrenebilme,Her kumandayla 6 değişik haraket yapabilme,Anlaşılır Led gösterge,Sesli geri bildirim,Kompak ışıklı tuşlarla su geçirmez tasarım.

REM3


Taşınabilir 2 yollu uzaktan kumanda ve keypad,Çift kullanıcı modu,Keypad modu : kod girişi gereklidir,Kumanda modu : tek dokunuşta kurma ve devre dışı bırakma,StayD desteği,Cihaz üzerinde transceiver,Hareketlerde görsel veya sesli geri bildirim performansı,Herhangi bir zamanda Status butonuna basarak sistem durumunu alma,Kısımlandırma 1 ve 2'de Arm , Sleep , Stay veya Off durumunu gösterme, Teşhis göstergesi : REM3 'ü istenen aktarıcıya yerleştiriniz:- Kısımlandırma 1 LED'leri sinyal gücünü gösterir,- Kısımlandırma 2 LED'leri gürültü seviyesini gösterir,Tuşları kullanarak 6 PGM 'de gezinme veya panik yaratma,Uzaktan kumanda sahibini gösteren kimlik etiketi,Kompak , su geçirmez tasarım,Küçük boy 8cm x 3.4cm x 1.5cm (3.1in x 1.3in x 0.6in),MG5000 , MG5050 ve Spectra SP serisi ile uyumlu çaşılır.

Hırsız Alarm Sistemleri


Görüntülü Kapı TelefonlarıCCTV Kamera Sistemleri


Yangın Alarm Sistemleri 


DAHA FAZLASI İÇİN..

www.globalguvenlik.com.tr

www.globalkontrol.com

www.hirsizalarmi.com

www.guvenlikkameralari.com

www.yanginalarmi.com

www.paradox-tr.com


www.kartligecis.com

© 2001-2015 Global Güvenlik Sistemleri - Her hakkı saklıdır.

 

Global Güvenlik Sistemleri, Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:5, No:134, Okmeydanı, Şişli - İstanbul
Tel : 0212 320 78 80 (Pbx) Faks : 0212 320 78 89 Mail : istanbul@globalguvenlik.com.tr

 

UYARI !!! Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ tarafından karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden yada bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı GLOBAL GÜVENLİK SİSTEMLERİ sorumlu tutulamaz.